AN4TOL – młody artysta (ur. 2014), wykonawca muzyki rozrywkowej.
AN4TOL zadebiutował w czerwcu 2021 roku u boku polskiego artysty muzyki elektronicznej – Skytecha oraz showmanów z Crowd Supporters, featuringiem w utworze „Hej Polska Gola”.
AN4TOL wystąpił z tą piosenką na stadionie PGE Narodowy przed 20 000 widzów. TikTok z wykonaniem a capella tej piosenki obejrzano ponad 500 000 wyświetleń.
Po wydaniu „Hej Polska Gola”, największy polski dystrybutor muzyki – E-Muzyka, podpisał kontrakt płytowy z AN4TOLEM, a owocem tej współpracy są dostępne w YouTube i streamingu solowe single młodego artysty.
Pierwszym solowym singlem AN4TOLA jest wydany w marcu tego roku utwór „Las marzeń”. Ta polsko-francuska popowa produkcja muzyczna, to melodyjna opowieść o śnie, w którym drzewa w lesie spełniają wyśpiewane dziecięce marzenia (VIDEOCLIPSTREAMINGEMPiK Sklep).
Drugim singlem jest wydana 25 maja 2022 roku, przepiękna ballada „Moi Rodzice”, w której AN4TOL śpiewając na głosy, pokazuje swoje wrażliwe oblicze (YouTubeSTREAMING, EMPiK Sklep).
23 czerwca ukazał się kolejny singiel z piosenką „Chervona Kalyna”. Tym samym AN4TOL dołączył do wykonawców ze świata, których zainspirował Andriy Khlyvnyuk i którzy wybrali sobie ten ukraiński utwór do wyrażenia wsparcia dla pokoju na świecie. Autorska aranżacja muzyczna i wykonanie AN4TOLA, składają się na unikalny utwór. (VIDEOEMPiK Sklep).
Latem 2022 roku, AN4TOL wystąpił ze swoim mini-koncertem podczas Dni Pieszyc, Dni Morza w Świnoujściu, czy Dni Wilanowa, poprzedzając koncerty Smolastego, Tribbsa, Gutka, czy Tomasza Karolaka.
Swoim występem AN4TOL uatrakcyjnił także ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy w Amp Futbolu, czy Jubileusz 10-lecia Stadionu PGE Narodowy.
18 lutego 2023 roku ukazał się singiel i videoclip do utworu „Mój świat”. Ten pop-rockowy banger o ludzkiej mocy, z melodyjnym refrenem i wyjątkowym gitarowym solo został dopełniony wyjątkowym teledyskiem, w którym AN4TOL wygrywa talent show Kids Star. W jury Kids Star udział wzięli; Nowator, Storo i Pola Sieczko. Teledysk ma na YouTube już ponad 100 000 wyświetleń (YouTube, STREAMING, EMPiK Sklep).
AN4TOL zaprezentował „Mój świat” podczas wyjątkowego występu pod wieżą Eiffela w Paryżu.
Latem 2023 roku, AN4TOL wystąpił ze swoim koncertem podczas Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie.
Partnerami AN4TOLA są Mash Mnie i All 4 Kids.