AN4TOL – młody artysta (ur. 2014), wykonawca muzyki rozrywkowej.

AN4TOL zadebiutował w czerwcu 2021 roku u boku najpopularniejszego polskiego artysty muzyki elektronicznej za granicą (Skytecha) oraz showmanów z Crowd Supporters, featuringiem w utworze „Hej Polska Gola”. AN4TOL wystąpił z tą piosenką na stadionie PGE Narodowy przed 20 000 widzów. TikTok z wykonaniem a capella tej piosenki ma niemal 500 000 wyświetleń.

Największy polski dystrybutor muzyki – E-Muzyka, podpisał kontrakt płytowy z AN4TOLEM, a owocem tej współpracy są dostępne w YouTube i streamingu solowe single AN4TOLA.

Pierwszym solowym singlem AN4TOLA jest wydany w marcu tego roku utwór „Las marzeń”. Ta polsko-francuska popowa produkcja muzyczna, to melodyjna opowieść o śnie, w którym drzewa w lesie spełniają wyśpiewane dziecięce marzenia. Videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=Oe6OBxAgtLU, streaming: https://e-muzyka.ffm.to/an4tollasmarzen.

Drugim singlem jest wydana 25 maja 2022 roku, przepiękna ballada „Moi Rodzice”, w której AN4TOL śpiewając na głosy, pokazuje swoje wrażliwe oblicze. YouTube: https://youtu.be/2-ycXdq6syI, streaming: https://e-muzyka.ffm.to/an4tolmoirodzice 

23 czerwca ukazała się najnowsza piosenka i videoclip 8-letniego AN4TOLA do utworu „Chervona Kalyna”. Tym samym AN4TOL dołącza do wykonawców ze świata, których zainspirował Andriy Khlyvnyuk i którzy wybrali sobie ten ukraiński utwór do wyrażenia wsparcia dla pokoju na świecie. Autorska aranżacja muzyczna i wykonanie AN4TOLA, składają się na unikalny utwór. Videoclip: https://youtu.be/pjx16q7xwIM. 

AN4TOL Media:

https://www.an4tol.pl

AN4TOL YouTube

https://www.tiktok.com/@an4tol

https://www.instagram.com/an4tol_official